Posílat drobné předměty je mnohdy jako sázet loterii. Člověku zkrátka nezbývá nic jiného než doufat, že balík dojde v pořádku, a že zboží v něm nebude nikterak poškozené. Správným zabalením však zvýšíte pravděpodobnost toho, že všechno bude v pořádku. Neváhejte si proto pořídit speciální bublinkové fólie https://www.samolepiciobalky.cz/eshop/ostatni/bublinkova-folie, které dokážou obalit vaše zboží tak, aby nemělo příliš velkou vůli se pohybovat volně po krabici. Je to zkrátka perfektní výplň, která minimalizuje jakékoliv škody. Nejvíce to využijete při posílání křehkých věcí, avšak skvělé uplatnění to najde i v případě vyplňování prostorů v prostorných krabicích. Tenhle materiál se u vás tedy zkrátka neztratí.
 

folie barevná

Recyklovatelný materiál, který překvapí svou hmotností

Důvodů, proč investovat a používat právě bublinkovou fólii, je celá řada. Je to velmi levný materiál, který je tím pádem dostupný nejenom velkým firmám, ale i menším podnikatelům a živnostníkům. Každý má tedy možnost efektivně chránit své zboží, finance nejsou v tomto případě žádným problémem. Potěšeni budou také všichni zastánci ekologie, poněvadž se bublinky dají velmi jednoduše recyklovat, je to snadno recyklovatelný materiál, který tak najde další uplatnění. Při zaplňování krabice tedy nemusíte mít špatný pocit z toho, že byste tímto krokem útočili na životní prostředí, ba naopak.

bublinková folie
 
Další skvělou výhodou, která vás potěší, je také hustota a hmotnost tohoto produktu. Jedná se o velice lehkou záležitost, která rozhodně nezvětší velkou měrou celkovou hmotnost balíčku. Nemusíte mít tedy strach ze zbytečně vyššího poštovného díky rostoucí váze. Je to lehký materiál, jehož velkou výhodou je jeho objemnost. Na vyplňování krabic a zásilek je to tedy ideální.
 
ü  Cenově dostupné
ü  Lehké, avšak objemné
ü  Férové k životnímu prostředí
 

4.5/5 - (4 votes)