Svatba. Jestli už slyšíte to slovo, jásáte štěstím a představujete si celou parádu a naprosto luxusní den, který se s ní pojí. Taktéž jako nejdůležitější prvek nevěsty – její svatební šaty! Protože to právě ony dělají ze svatby ten čistý, romantický a dokonalý prožitek, díky kterému se všem hrnou slzy do očí. A tak by jejich koupě mělo podléhat několik kritérií, ale i požadavků.
novomanželé u auta.jpg

Od představy k realitě

Jestli už od malinka máte v hlavě jasnou představu o tom, jak by měly vaše svatební šaty vypadat, je naprosto pochopitelné, že nebudete s ničím příliš vymýšlet a půjdete si za vaší ideou. Prodej svatebních šatů je dnes skutečně rozmanitý a při obhlédnutí prodejny, která jich má tolik, že byste si ani nedokázala vybrat, váš názor můžete kdykoliv změnit.
Skvělým nápadem je přinést návrh, jak byste si asi představovala, aby vaše šaty vypadaly. Je docela možné, že nějaké podobné, seženete na prodejně už hotové a váš sen se v okamžiku změní ve skutečnost. Zamilovat si na první pohled šaty, které by vás jindy ani nenapadlo chtít, můžete i při prohlídce jejich sortimentu, o který není nouze. Třeba nakonec upustíte od vašich představ a dopracujete se do stádia, kdy rozhodne „láska na první pohled“.
broskvové šaty.jpg

I barvám jsou dveře otevřené

Klasickou a tradiční barvou (svým způsobem i jedinou) je bílá, která má působit decentně a nevinně. Jsou však i případy, kdy jsou ženy otevřené možnostem a chtějí mít jejich svatbu, do každého detailu netradiční a jedinečnou. To podléhá i výběru jejich šatů, které se barvou můžou od té „dokonalé“ naprosto lišit. Prodejci svatebních šatů jsou připraveni i na takové situace, a tak v jejich nabídce natrefíte i na šaty různých barev nebo alespoň barevných doplňků. Může se jednat o různé stuhy, mašle nebo barevnou krajku, která je potažená po celých šatech (nebo jen na sukýnce). Barevné lemování na spodku šatů je také velmi v oblibě. Ať už tedy máte jakékoliv požadavky, rozhodně vám můžou být přiblížené realitě a personál se vám vždy bude snažit vyhovět, co to půjde.

3.7/5 - (4 votes)